#KAŻDAWAŻNA

Drogie Panie,

Myślę, że wiele z nas, kobiet i matek, miało w życiu poczucie, że siedząc w domu z dziećmi, prowadząc gospodarstwo domowe czy opiekując się starszymi rodzicami, nie robimy nic ważnego. W końcu to zarobione pieniądze stanowią w oczach świata wymierny wkład w życie rodziny. A przecież jest inaczej! To my, kobiety, towarzyszymy ludzkiemu życiu od jego początku, jako matki, po jego kres, jako córki, pielęgniarki czy opiekunki. To kobieta buduje dom od środka, wypełnia go swoim ciepłem i emocjami, nadaje mu niepowtarzalny klimat, choćby był to dom bardzo ubogi.

Kandydując do Parlamentu Europejskiego pragnę zdecydowanie podkreślić godność i wartość każdej kobiety. Chciałabym jednak pokazać, że nie musi się to dziać kosztem szacunku dla naszych mężów czy ludzkiego życia (jak ma to miejsce w dominującym nurcie feministycznym). Chciałabym na forum europejskim i polskim promować rozwój i godność współczesnej kobiety w zgodzie z dynamiką i siłą tradycyjnej rodziny. Uważam, że każda z nas zasługuje na wsparcie mężów, dzieci, bliskich, by mieć szansę samorealizacji – zarówno w powołaniu rodzinnym jak i życiu zawodowym. Wspierać w tym powinno nas mądre prawo, o które zamierzam zabiegać.

#KażdaWażna to również apel do wszystkich Pań, by polityka nie była twardą domeną mężczyzn. Zapraszam każdą z Was do udziału w wyborach 26 maja (w Dzień Matki). Nie bądźmy obojętne na wybory, które mogą mieć wpływ na nasz kobiecy świat! Proszę o Wasze wsparcie i głos!

CZYTAJ TAKŻE:   BLOG  | DLACZEGO KANDYDUJE?
Zamknij Menu